<![CDATA[Dwutygodnik, strona kultury - recenzje]]> http://www.dwutygodnik.com/rss/krotko/ Mon, 23 Sep 2019 21:51:32 +0200 Zend Framework Zend_Feed pl-pl http://blogs.law.harvard.edu/tech/rss <![CDATA[„Dobrze ci tego nie opowiem”, reż. Anna Karasińska (Witold Mrozek)]]> http://www.dwutygodnik.com/artykul/8461 Fri, 20 Sep 2019 12:30:37 +0200 <![CDATA[Maciek Bielawski, „Doktor Bianko i inne opowiadania” (Kamila Dzika-Jurek)]]> http://www.dwutygodnik.com/artykul/8458 Thu, 19 Sep 2019 20:00:26 +0200 <![CDATA[Charli XCX, „Charli” (Jakub Bożek)]]> http://www.dwutygodnik.com/artykul/8453 Wed, 18 Sep 2019 16:59:25 +0200 <![CDATA[Tomasz Nalewajk, „Chciałbym, żeby dzisiaj coś się wydarzyło” (Aleksandra Kumala)]]> http://www.dwutygodnik.com/artykul/8451 Tue, 17 Sep 2019 11:39:24 +0200 <![CDATA[Natalka Suszczyńska, „Dropie” (Monika Ochędowska)]]> http://www.dwutygodnik.com/artykul/8446 Thu, 12 Sep 2019 23:31:33 +0200 <![CDATA[Chopin i Jego Europa, 14 sierpnia – 1 września 2019, Warszawa (Adam Wiedemann)]]> http://www.dwutygodnik.com/artykul/8444 Thu, 12 Sep 2019 17:21:47 +0200 <![CDATA[Ewa Kuryluk, „Feluni” (Anna Marchewka)]]> http://www.dwutygodnik.com/artykul/8445 Thu, 12 Sep 2019 17:06:03 +0200 <![CDATA[Simon Hanselmann, „Czary zjary” (Tomasz Pstrągowski)]]> http://www.dwutygodnik.com/artykul/8442 Thu, 12 Sep 2019 14:04:50 +0200 <![CDATA[„Polityka”, reż. Patryk Vega, mat. prasowe (Łukasz Najder)]]> http://www.dwutygodnik.com/artykul/8439 Mon, 09 Sep 2019 17:38:41 +0200 <![CDATA[Prawykonania utworów Lidii Zielińskiej i Olgi Neuwirth, Nowy Teatr, 1 września 2019 (Rafał Wawrzyńczyk)]]> http://www.dwutygodnik.com/artykul/8435 Fri, 06 Sep 2019 01:15:41 +0200 <![CDATA[„Ból i blask”, reż. Pedro Almodóvar (Adam Kruk)]]> http://www.dwutygodnik.com/artykul/8429 Tue, 03 Sep 2019 08:54:02 +0200 <![CDATA[Sanatorium Dźwięku, 16–18 sierpnia 2019, Sokołowsko (Krzysztof Marciniak)]]> http://www.dwutygodnik.com/artykul/8428 Mon, 02 Sep 2019 18:27:36 +0200 <![CDATA[Michael Chabon, „Niesamowite przygody Kavaliera i Claya” (Michał Tabaczyński)]]> http://www.dwutygodnik.com/artykul/8417 Tue, 27 Aug 2019 13:53:54 +0200 <![CDATA[Keith Jarrett, „J.S. Bach: The Well-Tempered Clavier, Book I” (Tomasz Cyz)]]> http://www.dwutygodnik.com/artykul/8412 Mon, 26 Aug 2019 17:31:41 +0200 <![CDATA[„Powrót do Kosowa”, scen. Gani Jakupi, rys. Jorge Gonzalez (Sebastian Frąckiewicz)]]> http://www.dwutygodnik.com/artykul/8411 Mon, 26 Aug 2019 10:33:04 +0200 <![CDATA[„Pewnego razu w... Hollywood”, reż. Quentin Tarantino (Jakub Socha)]]> http://www.dwutygodnik.com/artykul/8409 Fri, 23 Aug 2019 11:37:59 +0200 <![CDATA[Wit Szostak, „Poniewczasie” (Maciej Jakubowiak)]]> http://www.dwutygodnik.com/artykul/8402 Mon, 19 Aug 2019 16:04:52 +0200 <![CDATA[A.J. Dungo, „Fale” (Kasper Bajon)]]> http://www.dwutygodnik.com/artykul/8395 Thu, 15 Aug 2019 17:28:52 +0200 <![CDATA[Tercet Kamili Drabek, „Muzyka Naiwna” (Maciej Krawiec)]]> http://www.dwutygodnik.com/artykul/8390 Thu, 08 Aug 2019 20:56:21 +0200 <![CDATA[Ewa Pobłocka, „Bach. Das Wohltemperierte Klavier I” (Adam Wiedemann)]]> http://www.dwutygodnik.com/artykul/8383 Thu, 01 Aug 2019 15:57:46 +0200 <![CDATA[„Staff Only”, reż. Katarzyna Kalwat (Krystyna Duniec)]]> http://www.dwutygodnik.com/artykul/8382 Thu, 01 Aug 2019 15:27:38 +0200 <![CDATA[Thom Yorke, „ANIMA” (Piotr Kowalczyk)]]> http://www.dwutygodnik.com/artykul/8368 Tue, 30 Jul 2019 01:24:11 +0200 <![CDATA[Marcin Świetlicki, „Ale o co ci chodzi?” (Bartosz Sadulski)]]> http://www.dwutygodnik.com/artykul/8379 Mon, 29 Jul 2019 23:02:07 +0200 <![CDATA[Jean-Hervé Lorenzi, Mickaël Berrebi, „Przyszłość naszej wolności” (Filip Konopczyński)]]> http://www.dwutygodnik.com/artykul/8377 Mon, 29 Jul 2019 21:07:38 +0200 <![CDATA[„Król Lew”, reż. Jon Favreau (Darek Arest)]]> http://www.dwutygodnik.com/artykul/8373 Thu, 25 Jul 2019 22:23:44 +0200 <![CDATA[Rugilė Barzdžiukaitė, Vaiva Grainytė, „Sun & Sea (Marina)” (Witold Mrozek)]]> http://www.dwutygodnik.com/artykul/8361 Fri, 19 Jul 2019 11:06:49 +0200 <![CDATA[Tomasz Pindel, „Historie fandomowe” (Michał R. Wiśniewski)]]> http://www.dwutygodnik.com/artykul/8353 Thu, 11 Jul 2019 15:35:25 +0200 <![CDATA[„Kurt Gerron. Führer daje miasto Żydom”, reż. Wiktor Rubin (Katarzyna Niedurny)]]> http://www.dwutygodnik.com/artykul/8347 Fri, 05 Jul 2019 10:56:29 +0200 <![CDATA[„Ja teraz kłamię”, reż. Paweł Borowski (Jakub Socha)]]> http://www.dwutygodnik.com/artykul/8346 Fri, 05 Jul 2019 10:54:51 +0200 <![CDATA[„Lipa w cukrze”, reż. Magda Szpecht (Piotr Morawski)]]> http://www.dwutygodnik.com/artykul/8345 Fri, 05 Jul 2019 10:21:40 +0200