ODBIORNIK (23): Empatia na Zoomie

2 minuty czytania

/ Media

ODBIORNIK (23): Empatia na Zoomie

Anna Desponds / Agnieszka Słodownik

„Enter Full Screen” to spektakl, który odbywa się w przestrzeni Zooma. Janek chodzi po podwarszawskiej Kobyłce, która jest jednym z miejsc deklarujących się jako strefy wolne od LGBT. W odcinku rozmawiamy z Wojtkiem Ziemilskim

Jeszcze 1 minuta czytania

W 23. odcinku ODBIORNIKA rozmawiamy z Wojtkiem Ziemilskim, reżyserem teatralnym, który chętnie korzysta z różnego rodzaju mediów. Tworzy prace na pograniczu teatru, sztuk wizualnych i choreografii. Wykłada reżyserię teatralną na Akademii Teatralnej w Warszawie oraz na Uniwersytecie Warszawskim. 

„Enter Full Screen” to spektakl, który odbywa się w przestrzeni Zooma, aplikacji do wideorozmów. Głównym bohaterem jest Janek, który chodzi po podwarszawskiej Kobyłce – jednym z miejsc deklarujących się jako strefy wolne od LGBT. My chodzimy z nim, siedząc.

 

DO DALSZEGO SŁUCHANIA, CZYTANIA, OGLĄDANIA

  • Warsztaty „Cicer cum caule” – wstęp do zrozumienia istoty sztucznej inteligencji (AI) w formie warsztatów robienia pierogów

Jak słuchać podkastu?

Wejdź na stronę dwutygodnik.com i słuchaj podkastu bezpośrednio z przeglądarki, włączając player Soundcloud.

Subskrybuj w swojej ulubionej aplikacji albo przez kanał RSS:

Apple Podcasts   Spotify   RSS   Pocket Casts    Lecton     Overcast   Castro Podcast Player

Lub wyszukaj w katalogu podkastów „ODBIORNIK – podkast magazynu dwutygodnik.com”.

Posłuchaj też drugiego naszego podkastu „DELFIN W MALINACH”.

Muzyka

Wykorzystałyśmy utwory autorstwa Kevina MacLeoda „Bass Walker” oraz „Gymnopedie No 1” ze strony https://filmmusic.io na licencji Creative Commons Uznanie Autorstwa (CC BY) 4.0.

Licencja

Podkast na licencji Creative Commons Uznanie Autorstwa (CC BY 3.0). Audycję można kopiować i rozpowszechniać w dowolnym miejscu i w wybrany przez siebie sposób oraz remiksować i używać w ramach własnych utworów, także komercyjnych, o ile zamieści się w nich nazwiska autorek i tytuł oryginału.

Jesteśmy na Instagramie, TwitterzeFacebooku.